Hasztagujemy

#Hasztagujemy
Obsługa Social Media

Poprowadzimy skutecznie Twoje social media: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, TikTok, YouTube, gdyż wiemy jak ogromne znaczenie ma komunikacja z klientem

Wsparcie marketingowe, uruchomienie reklamy

Wdrażamy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Wspólnie opracowywujemy plan, który pomoże w osiągnięciu Twoich celów

Obsługa Fanpage Facebook/Instagram

Nauczymy Cię jak używać hashtagów, aby dostosować je do wielkości Twojego konta a także poprowadzimy interesująco i dynamicznie Twój Fanpage

Profesjonalne sesje zdjęciowe, montaż produkcji filmowej

Profesjonalne sesje zdjęciowe, które podniosą prestiż Twojej firmy. Pokażemy Twoją firmę od najlepszej strony

Szkolenia online, audyty i doradztwo biznesowe

Wiemy jak ważny jest rozwój osobisty, dlatego z nami zdobędziesz nowe umiejętności potrzebne do realizacji celów

#Przygotujemy indywidualną strategię rozwoju i promocji Twojej marki. Rozszerzymy zasięgi i zwiększymy liczbę obserwujących Twój profil!

Prowadzenie social media, fanpage na Facebooku – Gniezno

Prowadzenie social media, fanpage na Facebooku - Gniezno

W dzisiejszych czasach social media odgrywają niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu firmy. Przede wszystkim służą one jako kolejny kanał docierania do klientów, a także jako forma reklamy, ale nie tylko. W wielu przypadkach pełnią one również funkcję czysto informacyjną - firmy, restauracje czy organizacje publikują na swoich stronach na Facebooku, czy w innych mediach wpisy, w których przekazują istotne dla odbiorców informacje np. aktualne promocje, godziny otwarcia, wiadomości branżowe, komunikaty odnośnie funkcjonowania przedsiębiorstwa i wiele, wiele więcej.

Widać więc wyraźnie, że prowadząc dzisiaj firmę, brak obecności w social mediach znacznie utrudnia dotarcie do klientów i przekazywanie im informacji bieżących. Co jednak zrobić w sytuacji, w której nie mamy czasu ani umiejętności do prowadzenia profilu swojej firmy na Facebooku, a chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje nam takie rozwiązanie? W takim przypadku najlepiej jest zgłosić się po pomoc do specjalistów, którzy zajmują się social mediami na co dzień. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie Facebooka - Gniezno

Ponieważ działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu prowadzenia profili w mediach społecznościowych i nie tylko. Od samego początku funkcjonowania naszej firmy zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości usług naszym klientom. Z tego względu cały czas się rozwijamy, co pozwala nam wdrażać nowoczesne rozwiązania i błyskawicznie reagować na panujące w sieci trendy.

Prowadzenie social media - Gniezno - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby, które chcą zlecić nam prowadzenie Facebooka w Gnieźnie i nie tylko jest to, ile za taką usługę trzeba zapłacić. Ze względu na specyfikę działań oraz to, że każdy klient ma inne wymagania, podzieliliśmy ofertę na pakiety, z których klient może wybrać ten, który odpowiada mu najbardziej. Cena całej usługi nie jest jednak wygórowana, a wiemy, że dla wielu przedsiębiorstw jest to bardzo ważne.

Prowadzenie fanpage - Gniezno

Jedną z realizowanych przez nas usług jest prowadzenie social media w Gnieźnie i wielu innych miastach w Polsce. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie w poruszaniu się w sieciach społecznościowych i wynajdowaniu trendów. Nasza usługa skierowana jest głównie do przedsiębiorców, którzy chcieliby uruchomić swoje media społecznościowe, jednak nie mają na to czasu lub nie za bardzo odnajdują się w tej materii. Dzięki naszym działaniom nie trzeba się niczym przejmować - zgodnie z ustaleniami z klientem założymy profile w wybranych portalach, przygotujemy ich szatę graficzną oraz będziemy się nimi opiekować, pozostając cały czas w kontakcie z osobą zlecającą. Dzięki temu możesz mieć pewność, że na stronie będą pojawiały się tylko i wyłącznie te treści, które chcesz na niej opublikować.

Dlaczego dobre prowadzenie social mediów ma takie znaczenie?

Platformy społecznościowe dają ludziom ogrom możliwości - mogą komunikować się oni ze sobą w mgnieniu oka, publikować swoje przemyślenia czy dopiero co wykonane zdjęcia i wiele więcej. Jest to więc idealna przestrzeń dla firm, aby mogły one dotrzeć do potencjalnych klientów, ale także komunikować się z osobami, które już skorzystały z usług firmy. Dzięki social mediom przedsiębiorstwo może być bliżej swojego klienta, jak i klient może być bliżej firmy, z której usług korzysta. Zarówno dla jednej, jak i drugiej strony jest to więc układ z wartością dodaną. Dzięki temu, że media społecznościowe działają przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, firma może dotrzeć do odbiorcy w każdej chwili i przekazać mu informację, która może mieć dla niego znaczenie. To niezwykle użyteczna funkcja i jeden z najczęściej wybieranych sposobów wykorzystywania fanpage’a na Facebooku. Warto też wiedzieć, że użytkowników mediów społecznościowych cały czas przybywa, co oznacza, że cały czas rośnie grupa docelowa, do której przedsiębiorca może dotrzeć.

Oferta specjalna

Promocja
- 50%

na pierwszy miesiąc współpracy, aby przetestować naszą Agencję – bez umowy – a dopiero po pozytywnej ocenie miesiąca podpisujemy umowę