Hasztagujemy

#Hasztagujemy
Obsługa Social Media

Poprowadzimy skutecznie Twoje social media: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, TikTok, YouTube, gdyż wiemy jak ogromne znaczenie ma komunikacja z klientem

Wsparcie marketingowe, uruchomienie reklamy

Wdrażamy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Wspólnie opracowywujemy plan, który pomoże w osiągnięciu Twoich celów

Obsługa Fanpage Facebook/Instagram

Nauczymy Cię jak używać hashtagów, aby dostosować je do wielkości Twojego konta a także poprowadzimy interesująco i dynamicznie Twój Fanpage

Profesjonalne sesje zdjęciowe, montaż produkcji filmowej

Profesjonalne sesje zdjęciowe, które podniosą prestiż Twojej firmy. Pokażemy Twoją firmę od najlepszej strony

Szkolenia online, audyty i doradztwo biznesowe

Wiemy jak ważny jest rozwój osobisty, dlatego z nami zdobędziesz nowe umiejętności potrzebne do realizacji celów

#Przygotujemy indywidualną strategię rozwoju i promocji Twojej marki. Rozszerzymy zasięgi i zwiększymy liczbę obserwujących Twój profil!

Prowadzenie social media, fanpage na Facebooku – Poznań

Prowadzenie social media, fanpage na Facebooku - Poznań

Dziś większość “życia” w sieci odbywa się na różnych portalach społecznościowych. Ciężko się temu dziwić, w końcu za ich pomocą możemy bez większego trudu skontaktować się z bliskimi, podejrzeć co ostatnio wydarzyło się u znajomych, a także…sprawdzić stronę swojej ulubionej marki i przejrzeć nowości. Media społecznościowe dają nam mnóstwo możliwości porozumiewania się, a dla firm mogą stanowić potężne narzędzie, dzięki któremu będzie można pozyskać nowych klientów i wiele, wiele więcej.

Zalety firmowych social mediów - Prowadzenie fanpage Poznań

Prowadzenie fanpage w Poznaniu i innych miastach przez firmy daje im wiele możliwości. Za ich pomocą można bardzo szybko przekazywać swoim klientom ważne komunikaty, zawierające np. informacje o godzinach otwarcia firmy czy najnowszych wydarzeniach z nią związanych. Dzięki temu klient może być na bieżąco z tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie, a w wielu przypadkach ma to bardzo duże znaczenie. Oprócz tego prowadzenie social mediów w Poznaniu dla firm to również dodatkowa możliwość reklamy i zwiększenia rozpoznawalności swojej marki. Strony na Facebooku można łatwo promować, dzięki czemu można łatwiej i szybciej docierać do nowych potencjalnych klientów. Dodatkowym atutem jest tu również to, że media społecznościowe cały czas rosną, a ich użytkowników każdego dnia przybywa, więc cały czas rośnie grupa docelowa, do której możesz trafić ze swoim produktem.

Prowadzenie Facebooka - Poznań

Nasze usługi obejmują profesjonalne prowadzenie fanpage w Poznaniu i nie tylko. Wśród realizowanych przez nas działań wymienić można m.in. stałą opiekę nad stroną, przygotowywanie i publikowanie wpisów, przygotowywanie i publikowanie grafik, kontakt z klientem i wiele, wiele więcej. Jako specjaliści od prowadzenia Facebooka w Poznaniu i innych miastach doskonale zdajemy sobie również sprawę z tego, że sieci społecznościowe są pewnego rodzaju żywym organizmem, który co pewien czas ulega zmianie - szczególnie wtedy, kiedy wprowadzane są nowe funkcje. Potrafimy jednak błyskawicznie dostosować do nich stronę, dzięki czemu jej użytkownicy zawsze mają dostęp do najnowszych opcji. Obserwujemy również wszelkie trendy panujące w sieci i dostosowujemy pod nie publikacje, dzięki czemu trafiamy do szerszego grona odbiorców.

Cena za prowadzenie fanpage - Poznań

Jedną z wielu kwestii, które najbardziej interesują osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi, jaką jest prowadzenie social mediów w Poznaniu i nie tylko jest to, ile będzie kosztować jej realizacja. Aby ułatwić naszym klientom dopasowanie najbardziej odpowiedniego dla ich potrzeb rozwiązania, podzieliliśmy naszą ofertę na specjalne pakiety w różnych cenach. Każdy kolejny próg cenowy to coraz więcej podejmowanych przez nas działań. W ramach podstawowego pakietu znajdują się m.in. publikacja postów, przygotowywanie i publikacja grafik, odpowiadanie klientom na pytania i wiele, wiele więcej, Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Dlaczego warto zlecić nam prowadzenie social mediów w Poznaniu i nie tylko?

Ponieważ jesteśmy firmą z doświadczeniem, w której pracują wykształceni specjaliści działający w social mediach na co dzień. Wykorzystując posiadaną wiedzę, możemy zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi z zakresu prowadzenia Facebooka w Poznaniu i nie tylko. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, a przy tym pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, konsultując z nim planowane akcje.

Oferta specjalna

Promocja
- 50%

na pierwszy miesiąc współpracy, aby przetestować naszą Agencję – bez umowy – a dopiero po pozytywnej ocenie miesiąca podpisujemy umowę